Zaloguj się lub załóż konto |

rss
Posiadasz w swoich zasobach ciekawy obrazek, filmik lub tekst?
Koniecznie podziel się nim z innymi użytkownikami i     Dodaj go do naszego serwisu!
Śmieszne znaczenia imion - wersja męska

Źródło: kwejkAdministracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu. Jeśli uważasz, że materiał znajdujący się w naszym serwisie łamie prawo, bądź narusza zasady, możesz zgłosić ten fakt to administracji serwisu.
Furkot.pl to portal gromadzący śmieszne filmiki, zabawne gify, ciekawe obrazki, najlepsze dowcipy oraz wszystkim znane demotywatory (lub demoty) i komixxy. Furkot.pl to mistrzowie w umilaniu czasu. Znudził Ci się już kwejk, joe monster, wiocha, bebzol i ich kolorowe obrazki? - Postaw na chamskie kawały, śmieszne i ciekawe obrazki, popularne gify oraz zabawne filmiki. Abyś się zbytnio nie nudził(a), codziennie na łamach serwisu dodawane są nowe materiały - demoty, gify, obrazki, dowcipy, filmiki (ala sadistic) - wszystko to odpowiednio wyselekcjonowane! Najlepszy humor w jednym miejscu. Portal umożliwia umieszczanie obrazków i filmików na Facebooku, komentowanie oraz ocenianie demotów.
Słowa kluczowe: śmieszne filmiki, śmieszne obrazki, ciekawe, humor, gify, komiksy, dowcipy, chamskie, demoty, komixxy, demotywatory, kwejk, mistrzowie, joe monster, wiocha, sadistic